Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Miernik satelitarny z elektronicznym wskaźnikiem poziomu sygnału
do ustawiania/regulacji anten satelit
- podświetlany wyświetlacz LCD z cyfrowym wyświetlaczem natężenia pola sygnału satelit
- sterowanie mikroprocesorowe
- regulator tłumienia umożliwia optymalne ustawienie siły sygnału
- wyłączany i regulowany wzmacniacz sygnału brzęczyka
- łatwy montaż między konwerterem LNB i odbiornik
- zasilanie elektryczne za pośrednictwem dekodera
- Łącznie z krótkim kablem przyłączeniowym F
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 128 mm |
| Wysokość | 68 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 28 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Waga | 192 g |
84,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 50