Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Miernik satelitarny z mechanicznym wskaźnikiem poziomu sygnału
do ustawiania/regulacji anten satelit
- sygnalizacja optyczna
- z regulator do bardzo dużej czułości wejść
- dioda LED do częstotliwości poziomej/pionowej i sygnału 0/22 kHz
- podświetlenie skali
- łatwy montaż między konwerterem LNB i odbiornik
- zasilanie elektryczne za pośrednictwem odbiornik lub multiprzełącznika
- Łącznie z krótkim przewodem łączącym F
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 40 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 105 mm |
| Wysokość | 62 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 44 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Waga | 130 g |