Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Basic
Montaż na monitorze
do montażu na stole dla jednego ekranu, z regulacją wysokości, (odchylanie i przechylanie) do 15 kg
Ten monitor do montażu jest idealnym uzupełnieniem do pracy. Wbudowany regulowana płyta VESA zapewnia większą elastyczność przez przechylanie, obracanie lub obracanie monitora. Jest także idealnym rozwiązaniem dla dużych użytkowników.
- Możliwość montażu w biurze lub w domu zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni, idealny kąt widzenia i przyjemną obsługę.
- Metalowa konstrukcja zapewnia stabilne trzymanie i optymalny kąt widzenia dzięki możliwości pochylania do 15°, przechylania do 180° i regulacji wysokości od 100 do 400 mm.
- Uchwyt jest odpowiedni dla wszystkich popularnych monitorów od 13-32" (33-81 cm).
- Zintegrowany system zarządzania kablami zapewnia porządek i ochronę kabli połączeniowych.
- Montuje się go za pomocą zacisku stołowego, który w razie potrzeby można usunąć bez pozostałości.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 448.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal (powlekana proszkowo) |
| Głębokość | 119 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 2200 g |
Wydajność
| VESA (FDMI) | 75 x 75 mm |
| Wielkość ekranu | 33 - 81 cm |
| Regulacja wysokości | 300 mm |
| Zakres przechylenia | 15 ° |
| Zakres obrotu | 180 ° |
| maks. udźwig | 15 kg |
Zakres dostawy
| Materiał montażowy | Elementy dystansowe, Kołki, Przyśrubowywanie |