Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Opaska kablowa; nylon odporny na warunki atmosferyczne, przezroczysta
300 mm; 3,5 mm
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 85 °C |
| Szerokość | 3.5 mm |
| Długość | 300 mm |
| Zużycie Jednostka | 100 szt. w torebce plastikowej |
| Temperatura pracy od | -35 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Przezroczysty |
| Niełamliwość | 18.1 kg |
| maks. ø wiązki | 85 mm |
32,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 150