Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Pasywna antena pokojowa DVB-T
antena 3 dBi/6 dBi do odbioru programów DVB-T / DVB-T2 HD
- do odbioru analogowych i cyfrowych sygnałów TV w zakresie VHF (174 MHz - 230 MHz) i UHF (470 MHz - 862 MHz)
- pasywna antena DVB-T, do użytku wewnątrz pomieszczeń
- nadaje się również do odbioru cyfrowych programów radiowych (DAB)
- wielokierunkowa – nie jest konieczne ponowne ustawienie położenia (w poziomie/w pionie) w przypadku nadajników o różnej polaryzacji
- dodatkowo może być używana na pojazdach kempingowych i łodziach
- ekranowany kabel koncentryczny i wtyk koncentryczny do odbioru bez interferencji
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE, Goobay_DVB-T2_HD |
| Wysokość | 350 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Kolor | Czarny |
| Średnica, podstawa | 46 mm |
| Typ anteny | Antena pokojowa |
Kabel
| Typ kabla | Kable koncentryczne |
| Długość kabla | 1.5 m |
Transmisja sygnału
| Zakres częstotliwości w paśmie VHF „do” | 230 MHz |
| Zakres częstotliwości w paśmie UHF „do” | 862 MHz |
| Wzmocnienie anteny UHF | 6 dBi max. |
| Zakres częstotliwości w paśmie UHF „od” | 470 MHz |
| Zakres częstotliwości w paśmie VHF „od” | 174 MHz |
| Charakterystyka kierunkowa | wielokierunkowy |
| Wzmocnienie anteny VHF | 3 dBi max. |
37,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 12 / 36