Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Superlife
3R12/Flat (2012)
Bateria z chlorkiem cynku, 4,5 V
- niezawodne źródło energii w korzystnej cenie
- do urządzeń o niskim zapotrzebowaniu na energię lub pilotów zdalnego sterowania
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 2012 |
| Szerokość | 67 mm |
| Długość | 67 mm |
| Wysokość | 22 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Waga | 160 g |
Bateria
| Napięcie | 4.5 V |
| Technologia | Bateria z chlorkiem cynku |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 3R12 |
| Rozmiar budownictwo | Flat |
8,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100