Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
4-port blok uziemiający F
4 złącze F > 4 złącze F
- do uziemienia i ochrony multiprzełączników lub wzmacniaczy
- powierzchnia uszlachetniona, niklowana
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 95.4 mm |
| Wysokość | 38.4 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Głębokość | 27.1 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
Połączenia
| Połączenie typu | 4 złącze F |
| Połączenie 2, Typ | 4 złącze F |
Przyłącza urządzeń
| Ilość wyjść | 4 sztuk |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
37,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100 / 200