Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Longlife
4R25-2 (540)
Bateria z chlorkiem cynku, 6 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 540 |
| Szerokość | 73 mm |
| Długość | 135.5 mm |
| Wysokość | 127 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./folia |
| Typ opakowania | Bulk |
| Waga | 1147 g |
Bateria
| Napięcie | 6 V |
| Technologia | Bateria z chlorkiem cynku |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 4R25-2 |
| ANSI / NEDA-Name | 918 |
70,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5 / 10