Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
6F22 /9V Block((U9VL-J-P)
Bateria litowa, 9 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | U9VL-J-P |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Długość | 48.5 mm |
| Wysokość | 26.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Bulk |
| Waga | 44.3 g |
Bateria
| Napięcie | 9 V |
| Technologia | Bateria litowa |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 6F22 |
| Maksymalna ilość | 1200 mAh |
| Rozmiar budownictwo | 9V Block |
79,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100