Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Plus Power
6LR61/6LP3146/9V Block (MN1604)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 9 V
Klasyczny produkt Duracell do urządzeń codziennego użytku, taki jak budziki, zegary ścienne, discmany, latarki kieszonkowe, piloty zdalnego sterowania, telefony, odtwarzacze MP3 itd.
Kodowanie kolorami DURACELL ułatwia sprawę:
różne rozmiary baterii oznakowano różnymi kolorami,
dzięki czemu szybko znajdziesz odpowiednią baterię.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | MN1604 |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Długość | 48.5 mm |
| Wysokość | 26.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Waga | 44.3 g |
Bateria
| Napięcie | 9 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 6LR61/6LP3146 |
| Rozmiar budownictwo | 9V Block |
| ANSI / NEDA-Name | 1604A |
37,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10