Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
AA (Mignon)/HR6 – 2100 mAh
Akumulator LSD-NiMH (gotowy do użycia), 1,2 V
Gotowe do użycia akumulatorki Goobay plasują się w swojej kategorii na rynku pośród produktów o największej mocy. Akumulatorki są już wstępnie naładowane i można ich użyć natychmiast. Dzięki nim zrobisz
do 4x więcej zdjęć niż w porównaniu z tradycyjnymi ogniwami alkalicznymi. Stopień samoczynnego rozładowywania się jest znacząco niższy niż w przypadku tradycyjnych akumulatorków.
Po 6 miesiącach ogniwo ma 90% wcześniej naładowanej pojemności, a po 12 miesiącach – 80%. Te akumulatorki można ładować nawet 1000 razy, co czyni je niezwykle przyjaznymi dla środowiska.
- specjalny wariant akumulatorka z wyjątkowo niskim stopniem samoczynnego rozładowywania się
- akumulatorki są wstępnie naładowane i można ich natychmiast użyć
- akumulatorek można naładować nawet 1000 razy, przez co jest wyjątkowo przyjazny dla środowiska
- brak efektu pamięci, dzięki czemu akumulatorka nie trzeba całkowicie rozładowywać
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | BattG |
| Długość | 49.5 mm |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 14.5 mm |
| Waga | 29 g |
Bateria
| Napięcie | 1.2 V |
| Technologia | Akumulator LSD-NiMH (gotowy do użycia) |
| ładowalna | tak |
| Nazwa IEC | HR6 |
| Maksymalna ilość | 2100 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin płaski |
| Rozmiar budownictwo | AA (Mignon) |
Połączenia
| Połączenie typu | Końcówka płaska (Z) |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
13,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 30 / 360