Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter wieloportowy USB-C™ HDMI, PD, biały
umożliwia rozbudowę urządzenia USB-C™ o jedno złącze HDMI™ i jedno złącze USB 3.0
Adapter Multiport kieruje sygnały z USB-C™ do urządzeń HDMI™ i USB. Technologia USB Power Delivery umożliwia ładowanie urządzeń końcowych o napięciu do 60W. Pozwala to na łatwe ładowanie np. dużych notebooków, koncentratorów lub stacji dokujących. Dodatkowo z gniazdem USB A 3.0 do szybkiego przesyłania danych i ładowania z maksymalną prędkością do 5 Gbit/s. Obsługiwane są rezolucje do 4K*2k@60Hz.
- odwzorowuje sygnały z USB-C™ na urządzenia HDMI™ i USB
- gniazdo USB-C™ umożliwiające bardzo szybkie ładowanie dzięki technologii PD do 60 W
- gniazdo USB-A 3.0 do szybkiego przesyłania danych i ładowania
- przystosowany do MacBooka i MacBooka Pro oraz innych urządzeń ze złączem USB-C™
- obsługuje rozdzielczość do 1080p@60 Hz/4k@30Hz
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 60 mm |
| Długość | 190 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
| Waga | 31 g |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście 2, typ | Gniazdo HDMI™ (typ A) |
| Wyjście 3, typ | Gniazdo USB 3.0 (typ A) |
| Wejście, typ | Wtyk USB-C™ |
| Wyjście, typ | Gniazdo USB-C™ |
Kabel
| Długość kabla | 0.15 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 5 Gbit/s |
224,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 180