Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter wieloportowy USB-C™ HDMI™ + VGA + PD 100 W, biały
w port VGA i audio 3.5 mm - urządzenie do HDMI™ rozszerzonym USB-C™
USB-C™ wieloportowe adapter przesyła sygnały z USB-C™ do urządzeń VGA i HDMI™. Obsługuje rozdzielczości do @ 60Hz 4096px2160p z HDMI™ i 1080p/60Hz dla VGA.
- Funkcja - adapter multiport odbite sygnały z USB-C ™ na HDMI ™ i VGA.
- Uchwały - wspomaga maksymalnej rozdzielczości wideo 1080p@60Hz dla VGA i 4096*2160p@60 Hz na HDMI™
- Connection - zsynchronizować do 3 monitorów jednocześnie przez HDMI ™ i VGA.
- Audio - adapter posiada gniazdo 3.5 mm audio.
- Zastosowanie - nadaje się do MacBooka, MacBooka Pro i innych urządzeń ze złączem USB-C™
- Plug & Play - USB-C™ adapter Multi-Port ™ może być używany bez konieczności instalowania sterowników
- Kolor: biały
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 45 °C |
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 54 mm |
| Długość | 60 mm |
| Wysokość | 14.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
| Waga | 39.1 g |
Przyłącza urządzeń
| Prądu wejściowego | 5 A |
| Wyjście 2, typ | Gniazdo VGA HD (15 broches) |
| Częstotliwość zasilania | 60 Hz |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 5 Gbit/s |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
177,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 120