Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter wieloportowy USB-C™ HDMI™+VGA
rozszerza urządzenie USB-C™ o złącze Full HD i 4K HDMI™-, VGA
USB-C™ wieloportowe adapter przesyła sygnały z USB-C™ do urządzeń VGA i HDMI™. Obsługuje rozdzielczości do 4K * 2k@60Hz (z HDMI™) lub 1920px1200p@60Hz (VGA).
- Funkcja - adapter multiport odbite sygnały z USB-C™ HDMI™ i VGA
- Uchwały - wspomaga maksymalna rozdzielczość ekranu 1920x1080p@60Hz dla VGA i 4k*2k@60Hz na HDMI™
- Connection - Do synchronizowania do 3 monitorów jednocześnie przez HDMI™ i VGA.
- Zastosowanie - nadaje się do Pro i innych urządzeń MacBook, MacBook z USB-C ™ Connector
- Plug & Play - USB-C™ adapter może być używany bez konieczności instalowania sterowników
- Kolor: biały
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 45 °C |
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 15 mm |
| Długość | 60 mm |
| Wysokość | 42 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
| Waga | 32 g |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście 2, typ | Gniazdo VGA (15-biegunowe) |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
135,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 120