Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Analogowy zegar sterujący; zestaw 2 szt
precyzyjne i łatwe sterowanie urządzeniami elektronicznymi
- włącza lub wyłącza urządzenia 96 razy dziennie co 15 minut
- możliwy tryb pracy ciągłej przy użyciu przełącznika
- z lampka kontrolna LED
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 55 °C |
| Znakowania | CE, WEEE, GS: TÜV Süd |
| Szerokość | 74 mm |
| Długość | 120 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt. w kartonie |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Biały |
| Waga | 145 g |
| Klasa ochronności | I |
| Stopień ochrony | IP20 |
Wydajność
| Napięcie robocze | 230 V (AC) |
| Zużycie energii w stanie bez obciążenia | 1.5 W |
| maks. moc przełączeniowa | 3500 W |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 16 A |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
79,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 6 / 24