Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Atlas (EKP121)
Plecak z regulowana kieszeń na laptopa dla urządzeń 13” do 17,3”
Atlas, EVERKIs laptopa plecak z szerokiego zakresu funkcji dla mobilnych profesjonalistów. Idealny plecak towarzyszyć Ci wygodnie przez cały całej podróży i ze stylem. Dzięki wysoce zorganizowanym funkcjonalność czynią go idealnym towarzyszem dla osób podróżujących służbowo.
- Regulowana kieszeń na laptopa dla urządzeń 13” do 17,3”
- projekt Podróż z dziećmi
- Zakładka wózek
- Wyściełana przegroda na iPad / Tablet Kindle /
- Komora szybki dostęp do czasopism / gazet
- Przestronne i dobrze zorganizowane przedziały
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 339 mm |
| Wysokość | 479 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 229 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1719 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 43 cm |
| Półki na | Czasopisma, Dokumenty podróżne, Zasilacz, Odtwarzacz multimediów, Butelka na napój, Akcesoria komputerowe, Folder A4, Laptop, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki, Długopisy, Karty kredytowe, Portfel, Słuchawki |
| Forma konstrukcyjna | Plecak |
| pasuje do urządzeń „od” | 32 cm |
| Pojemność | 31 l |
748,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4