Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
C (Baby)/ER26500/XL-140F – 7200 mAh
Pin standardowy, Bateria litowo-chlorkowo-tionylowa, 3,6 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | XL-140F |
| Wysokość | 50 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 26.2 mm |
| Waga | 50 g |
Bateria
| Napięcie | 3.6 V |
| Technologia | Bateria litowo-chlorkowo-tionylowa |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | ER26500 |
| Maksymalna ilość | 7200 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | C (Baby) |
Połączenia
| Połączenie typu | Pin standardowy |
116,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 42 / 210