Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 5e kabel sieciowy napowietrzny, SF/UTP, Czarny
mieszanka miedzi CCA do zastosowań SOHO , AWG 24/1 (solid), PE
These cables are ideal for use and installation outdoors, for example in the garden, camping, on building facades, for connecting surveillance cameras and for similar applications. The cable sheath is resistant to weathering and UV radiation.
- niekonfekcjonowany kabel do przesyłania danych/kabel do układania/kabel instalacyjny do obróbki i instalacji za pomocą systemów przyłączeniowych LSA w zastosowaniach domowych/wewnątrz budynku
- odporny na promieniowanie UV i wodę
- podwójnie ekranowana skrętka LAN kabel
- kompletne ekranowanie: oplot + ekran z folii
- Produkt nie jest dopuszczony do stałej instalacji w budynkach.
- Spełnia wymania dla zastosowań SOHO (Small Office, Home Office) do maks. odległości transmisji 70 m!
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 75 °C |
| Znakowania | CE, SOHO, SOHO_70 |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Czarny |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | oplot (aluminium) |
| Średnica płaszcza kabla | 5.7 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | SF/UTP |
| Materiał osłony kabla | PE |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCA (aluminium powlekane miedzią) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| AWG | 24/1 (solid) |
| Specyfikacja | CAT 5e |
| Długość kabla | 100 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 100 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
187,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4