Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 5e kabel sieciowy, SF/UTP, Szary
mieszanka miedzi CCA do zastosowań SOHO , AWG 24/1 (solid), PVC
- niekonfekcjonowany kabel do przesyłania danych/kabel do układania/kabel instalacyjny do obróbki i instalacji za pomocą systemów przyłączeniowych LSA wewnątrz pomieszczeń
- podwójnie ekranowana skrętka LAN kabel
- kompletne ekranowanie: oplot + ekran z folii
- Spełnia wymania dla zastosowań SOHO (Small Office, Home Office) do maks. odległości transmisji 70 m!
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | ECA_CPR, CE, SOHO, SOHO_70 |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. pudełko |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Szary |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | oplot (aluminium) |
| Średnica płaszcza kabla | 5.7 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | SF/UTP |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCA (aluminium powlekane miedzią) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| AWG | 24/1 (solid) |
| Specyfikacja | CAT 5e |
| Skalowanie miernika | tak |
| Długość kabla | 305 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 100 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
374,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 2