Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6 Kabel krosowy do zastosowań zewnętrznych, U/UTP, Czarny
Materiał miedziany, PE-kurtka zewnętrzna
Kable te są idealne do stosowania i instalacji na zewnątrz, na przykład w ogrodzie, na kempingu, na elewacjach budynków, do podłączania kamer nadzoru i do podobnych zastosowań. Powłoka kabla jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
- nieekranowany kabel LAN/sieciowy z 2x wtyczkami RJ45 do połączenia komponentów sieciowych z otoczeniem
- Odporność na promieniowanie UV i wodę
- 2-krotny płaszcz zewnętrzny (PE)
- pozłacane powierzchnie kontaktowe (PIN-y)
- z tuleją chroniącą przed zginaniem i zatrzaskową osłoną końcówek kablowych
- odpowiednie dla sieci 10/100/1000 Mbit
- Kolejność par zgodnie z EIA/TIA 568B
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 75 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Temperatura pracy od | -40 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | nie |
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Zabezpieczenie zatrzask | obustronnie |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 6.6 mm |
| Klasa ekranowanie | U/UTP |
| Materiał osłony kabla | PE |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| AWG | 24/1 (solid) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 30 m |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 250 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
140,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 6