Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6 kabel sieciowy napowietrzny, U/UTP, Czarny
CU, AWG 23/1 (solid), PE odporny na UV
Deze kabels zijn ideaal voor gebruik en installatie buitenshuis, bijvoorbeeld in de tuin, op de camping, aan gevels van gebouwen, voor het aansluiten van bewakingscamera's en voor soortgelijke toepassingen. De kabelmantel is bestand tegen weersinvloeden en UV-straling.
- CAT 6 outdoor network cable, U/UTP
- nieekranowana skrętka LAN kabel
- Produkt nie jest dopuszczony do stałej instalacji w budynkach.
- Materiał odporny na promieniowanie UV do montażu na zewnątrz
- Odpowiednia sieć Gigibit (10/100/1000 Mbit)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 75 °C |
| Znakowania | FCA_CPR, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Czarny |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 6.2 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Klasa ekranowanie | U/UTP |
| Materiał osłony kabla | PE |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| AWG | 23/1 (solid) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| LSZH | nie |
| Skalowanie miernika | tak |
| Długość kabla | 100 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 250 MHz |
374,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 2