Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6a kabel sieciowy, S/FTP (PiMF), Szary
CU, AWG 26/7 (stranded), LSZH
- elastyczny kabel do przesyłania danych/kabel krosowy do konfekcjonowania wewnątrz pomieszczeń
- podwójnie ekranowana skrętka LAN kabel
- ekranowanie par żył: PIMF (pary w folii metalowej) + kompletne ekranowanie: oplot
- Produkt nie jest dopuszczony do stałej instalacji w budynkach.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 60 °C |
| Znakowania | CE |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Szary |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | kompletne ekranowanie: oplot (aluminium) |
| Średnica płaszcza kabla | 6.3 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | S/FTP (PiMF) |
| Materiał osłony kabla | LSZH |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) PiMF |
| AWG | 26/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 6a |
| LSZH | tak |
| Skalowanie miernika | tak |
| Długość kabla | 305 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 500 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
1.263,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1