Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6Kabel łączący 1x 90° pod kątem,S/FTP (PiMF), Biały
LSZH niezawierający halogenów, miedź
odpowiednie dla sieci 10 Gigabit Ethernet (10BASE-T/ 100BASE-TX/ 1000BASE-T), (10/100/1000/10000 Mb)
- podwójnie ekranowany kabel LAN/kabel sieciowy do podłączenia urządzeń sieciowych z 2 wtykami RJ45
- ekranwanie par żył: PIMF (pary w folii metalowej) + kompletne ekranowanie: oplot
- Wtyczka RJ45 pod kątem prostym do wtyczki RJ45, idealne rozwiązanie dla minimalnych warunków przestrzennych
- z pozłacanymi powierzchniami stykowymi (PIN-y)
- Smukłe odciążenie przy zginaniu kabla
- Zabezpieczenie złączy zatrzaskowych i specyfikacja długości na złączu prostym
- nadaje się do zasilania przez sieć Ethernet (PoE/PoE+)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 65 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 90° (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany 1µ |
| Zabezpieczenie zatrzask | jednostronnie |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | kompletne ekranowanie: oplot (aluminium) |
| Średnica płaszcza kabla | 6 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | S/FTP (PiMF) |
| Materiał osłony kabla | LSZH |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) PiMF |
| AWG | 28/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| LSZH | tak |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 0.25 m |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 250 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
35,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 350