Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 7A+ kabel sieciowy, S/FTP (PiMF), Niebieski
CU, AWG 22/1 (solid), LSZH
obszary zastosowań: do Class F(A) 1200 MHz
Power over Ethernet (PoE/PoE+)
sygnały analogowe/cyfrowe, wideo, Voice over IP(VoIP)
IEEE 802.3: 10Base-T; 100Base-T; 1000Base-T; 10GBase-T
standard międzynarodowy ISO/IEC 11801 2. wydanie, IEC 61156-5
standard europejski: EN 50173-1 EN 50288-9-1
FRNC/LSZH = Flame Reterdant Non Corrosive / Low Smoke Zero Halogen
- niekonfekcjonowany kabel do przesyłania danych/kabel do układania/kabel instalacyjny do obróbki i instalacji za pomocą systemów przyłączeniowych LSA wewnątrz pomieszczeń
- obszary zastosowań: do Class F(A) 1200 MHz
- podwójnie ekranowana skrętka LAN kabel
- ekranowanie par żył: PIMF (pary w folii metalowej) + kompletne ekranowanie: oplot
- Power over Ethernet (PoE/PoE+)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | B2CA_CPR, CE, PoE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. pudełko |
| Zewnętrzna powłoka materiału | LSZH |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Niebieski |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | kompletne ekranowanie: oplot (CU) |
| Średnica płaszcza kabla | 7.8 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | S/FTP (PiMF) |
| Materiał osłony kabla | LSZH |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) PiMF |
| AWG | 22/1 (solid) |
| Specyfikacja | CAT 7A+ |
| LSZH | tak |
| Skalowanie miernika | tak |
| Długość kabla | 250 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 1200 MHz |
1.263,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1