Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
ContemPRO 117
Plecak na laptopa z pokrowcem na konsolę do gier, pasuje do 18”
Wytrzymały i stylowy, Beacon jest zaprojektowany dla komfortu nawet przy dużym obciążeniu i trudnych warunkach. Bardzo miękka, wzmocniona komora na laptopa zręcznie chroni i mieści laptopy do 18 ", pozostawiając jednocześnie wystarczająco dużo miejsca w głównej komorze na konsolę do gier i akcesoria. Komfort i równowaga są zachowane nawet przy dużych obciążeniach, dzięki systemowi 5-punktowego balansującego paska Beacon, usztywnionymi plecami umożliwiającymi cyrkulację powietrza i szelkami na ramię.
- Przestronna komora schowka z wyjmowanym pokrowcem do Wii, Xbox 360, PS3
- System pięciopunktowego balansującego paska
- Łatwe do podnoszenia podwójne uchwyty
- Wodoodporny pokrowiec pogodowy
- Ergonomiczny panel tylny i ramiączka
- Kieszenie biodrowe szybkiego dostępu
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 420 mm |
| Wysokość | 530 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 220 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | 30 lat gwarancji na wady produkcyjne i w materiale, 5-punktowy system regulacji pasków, ergonomiczny pas na ramię, kontrastowe powierzchnie wewnętrzne, łatwa kontrola na lotnisku, lekka konstrukcja, magnetyczna przegroda szybkiego dostępu, miękka, wyściełana przegroda na urządzenie typu iPad/Kindle/tablet, Osłona przeciwdeszczowa, Przegroda na dokumenty, regulowana kieszeń na laptopa, samonaprawiające się zamki błyskawiczne, System zabezpieczający rogi laptopa, Uchwyt do postawienia na walizce, Uchwyty na zapięcia rowerowe i tylne światło, ukryta kieszeń bezpieczeństwa, Wygodne i specjalnie uformowane plecy zapobiegające poceniu się, Zarządzanie kablami |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1280 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 18 cm |
| Półki na | Folder A4, Wizytówki, Akcesoria komputerowe, Konsola do gier (PlayStation, Xbox itp.), Słuchawki, Laptop, Czasopisma, Długopisy, Smartfon, Zasilacz, Tablet/czytnik e-booków, Dokumenty podróżne, Butelka na napój |
| Forma konstrukcyjna | Plecak |
| Pojemność | 42 l |