Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Ultra Photo
CR 2 (DLCR2)
Bateria litowa, 3 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | DLCR2 |
| Wysokość | 27 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 15.6 mm |
| Waga | 11 g |
Bateria
| Napięcie | 3 V |
| Technologia | Bateria litowa |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | CR 2 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| ANSI / NEDA-Name | 5046LC |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
37,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50