Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Photo Power
CR123A
Bateria litowa, 3 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | CR-123AL |
| Wysokość | 34.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 17 mm |
Bateria
| Napięcie | 3 V |
| Technologia | Bateria litowa |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | CR123A |
23,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100