Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Cyfrowy czujnik ciśnienia powietrza
precyzyjnie wskazuje ciśnienie powietrza w oponach
- regularne sprawdzanie ciśnienia podnosi bezpieczeństwo w ruchu drogowym i pozwala zaoszczędzić paliwo
- jednostki wskazywanego ciśnienia – PSI, bar, kPa, kg/cm
- cyfrowy wyświetlacz umożliwia dokładny odczyt ciśnienia powietrza
- można go stosować w samochodach ciężarowych, rowerach (z wentylem samochodowym), motocyklach i samochodach osobowych
- automatyczne wyłączenie po 30 sekundach nieużywania
- praktyczna obsługa za pomocą jednego przycisku
- w zestawie bateria (litowa CR2032 3 V, 1 szt.)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 35 mm |
| Długość | 140 mm |
| Wysokość | 28 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 34 g |
42,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 50 / 100