Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Flight (EKP119)
Plecak na laptopa do 16”
Flight jest idealnym plecakiem dla każdego w podróży. Plecak z łatwością pasuje do laptopa 16" w swojej ultra miękkiej wyściółce i wyłożonej filcem tylną komorą, która składa się i otwiera w 180º dla łatwego dostępu. Pozwala to również przejść przez punkty kontrolne na lotniskach bez wyjmowania laptopa! Nawet przy pełnym obciążeniu, Flight utrzymuje plecy i ramiona wygodne, z głębokimi kanałami przepływu powietrza. Bilans jest utrzymywany również dzięki systemowi pięciopunktowego balansującego paska Flight za pomocą w pełni regulowanego paska na klatce piersiowej.
- Plecak na laptopa przyjazny punktom kontrolnym do 16”
- Wejście na kabel słuchawek/audio
- Kieszeń na iPada/Tablet
- Wielofunkcyjne boczne kieszenie łatwego dostępu
- System pięciopunktowego balansującego paska
- Ergonomiczny panel tylny i ramiączka
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 330 mm |
| Wysokość | 450 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 240 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | 5-punktowy system regulacji pasków, samonaprawiające się zamki błyskawiczne, Zarządzanie kablami |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1500 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 40.6 cm |
| Półki na | Folder A4, Akcesoria komputerowe, Słuchawki, Odtwarzacz multimediów, Zasilacz, Laptop, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki, Długopisy, Dokumenty podróżne, Smartfon, Karty kredytowe, Portfel, Butelka na napój |
| Forma konstrukcyjna | Plecak |
| Pojemność | 28.5 l |