Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Ultra Lithium
FR03/AAA (Micro) (6103)
Bateria litowa, 1,5 V
- spełnia najwyższe wymogi dzięki maksymalnej mocy i najdłuższemu czasowi pracy
- doskonałe rozwiązanie w przypadku aparatów cyfrowych, urządzeń GPS, czujników przeciwpożarowych i innych urządzeń z intensywnym zapotrzebowaniem na energię
- działa wyjątkowo niezawodnie w ekstremalnych temperaturach od -40 do 60°C
- bateria nadaje się idealnie podczas uprawiania sportu i zajęć na świeżym powietrzu – jest do 38% lżejsza niż baterie alkaliczne
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 6103 |
| Wysokość | 44.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 10.5 mm |
| Waga | 7 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Zdolność bagażu | 15 lat |
| Technologia | Bateria litowa |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | FR03 |
| Maksymalna ilość | 1100 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AAA (Micro) |
28,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50