Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel HDMI™ o bardzo dużej szybkości transmisji
Kabel o dużej szybkości transmisji danych do rozdzielczości 8K@60 Hz
Zaprojektowany, aby doświadczyć przyszłości już dziś! Kabel Clicktronic Ultra High Speed HDMI™ zapewnia niezwykle ostry obraz, oszałamiająco naturalne i najszybsze dostępne prędkości transmisji. Dzięki czystym materiałom, precyzyjnemu wykończeniu i najnowocześniejszej technologii połączy Twój telewizor z innymi urządzeniami i Internetem.
- conducteur en cuivre pur et blindage double sens pour une qualité de signal claire
- Ultra High Speed HDMI™ do 3D i Ultra HD aż do rozdzielczości 8K@60 Hz i 4K@120 Hz
- przepustowość 48 Gbps do nieskompresowanego sygnału wideo 8K (7680 x 4320 p) z HDR
- dzięki wbudowanemu przewodowi z obsługą sieci Ethernet nie trzeba podłączać dodatkowych kabli sieciowych ani audio
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE, HDMI™ Ultra High Speed, ULTRAHD 8K@50/60 Hz |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| max. uchwała | 8K Ultra HD 4320p (50 Hz), 8K Ultra HD 4320p (60 Hz) |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 20.4 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk HDMI™ (typ A) |
| Połączenie 2, wysokość | 11.4 mm |
| Połączenie, wysokość | 11.4 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 42.1 mm |
| Połączenie, długość | 42.1 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 20.4 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk HDMI™ (typ A) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ 2, osłaniając | Malla (aluminio) 144x |
| Średnica płaszcza kabla | 6.3 mm |
| Ilość ekranowanie | 3 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 1 sztuk |
| AWG | 29 |
| LSZH | nie |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.32 mm |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.29 mm² |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 2 m |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | nie |
| max. szybkość transmisji | 48 Gbit/s |
| inne standardy obsługiwane | HDR (High Dynamic Range) |
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 340 MHz |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
140,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 15 / 30