Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Series 2.0
Kabel High Speed HDMI™ z obsługą Ethernet (4K/60Hz)
Wtyk HDMI™ (typ A) > Wtyk micro HDMI™ (typ D)
Mikro-HDMI na HDMI Kabel pasuje do połączenia pomiędzy urządzeniami mikro-HDMI do telewizora, projektora, monitora, a wszystkie urządzenia ze złączem HDMI. Reprodukcja obrazu i dźwięku na dużym monitorze zapewnia bezpośrednie doświadczenie kina domowego bez dodatkowych urządzeń.
- Kabel wysokiej rozdzielczości sygnały wideo i przekazuje mikro-HDMI HD sygnały audio.
- Bezpośrednie odtwarzanie obrazu i dźwięku z urządzenia nagrywającego, taki ActionCam na ekranie telewizora, projektora lub monitora bez dodatkowego wyposażenia.
- do połączenia np Małe komputery takie jak Raspberry Pi 4 lub ActionCam jak GoPro Hero 7/6/5 4/3/3 + Czarny ekran.
- do notebooków, takie jak wyłącznik acer IdeaPad Miix lub Mircosoft Surface
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 4.2 mm |
| max. uchwała | 4K Ultra HD 2160p (60 Hz) |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk HDMI™ (typ A) |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk micro HDMI™ (typ D) |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | folia (aluminium) |
| Średnica płaszcza kabla | 5.5 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| AWG | 30 |
| Długość kabla | 0.5 m |
Transmisja sygnału
| obsługiwane przestrzenie koloru | Adobe RGB, sYCC-601 |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
37,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 300