Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel koncentryczny RG 58, ekranowanie 2x, 100 m, Czarny
2 kable ekranowane np. do przesyłania sygnału drogą radiową
- elastyczny i cienki kabel o grubości 5 mm do uniwersalnych zastosowań (50 Ω)
- podwójne ekranowanie sygnału zapewniające wystarczającą ochronę na długich odcinkach
- przewód wewnętrzny ze stali o grubości 0,6 mm z płaszczem miedzianym
- nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych wtyków BNC/N/UHF/SMA
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 75 °C |
| Znakowania | ECA_CPR, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 x pierścień |
| Zewnętrzna powłoka materiału | PVC |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 3296 g |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | Oplot (aluminium) 32x |
| Średnica płaszcza kabla | 5 mm |
| Typ kabla | RG 58 |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| Srednica dielektryka | 3 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.6 mm |
| Skalowanie miernika | tak |
| Długość kabla | 100 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 50 Ω |
116,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 8