Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Series 1.4
Kabel łączący DisplayPort 1.4
Wtyk DisplayPort > Wtyk DisplayPort (8K/60Hz)
- Kabel DisplayPort (DisplayPort to DisplayPort) transmituje sygnały wideo wysokiej rozdzielczości oraz sygnały audio HD, np. z komputera lub laptopa do monitora lub rzutnika.
- obsługuje wysokiej jakości rozdzielczość do 8K (60Hz) i zapewnia ostry obraz
- płynny obraz (bez sędziego) dzięki obsłudze wysokich częstotliwości odświeżania do 240 Hz, szczególnie w przypadku gier (w zależności od karty graficznej i monitora)
- Kompatybilność wsteczna z 4K Ultra HD 2160p (120 Hz), pozłacane styki i podwójne ekranowanie gwarantują lepszą transmisję sygnału.
- Blokada złącza zapewnia bezpieczne trzymanie i optymalną transmisję sygnału. Można go również łatwo odblokować za pomocą przycisku.
- aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych zwarciem, pin 20 nie jest podłączony (brak zasilania)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| DP 1.4 | |
| max. uchwała | 8K Ultra HD 4320p (60 Hz), 4K Ultra HD 2160p (120 Hz), Full HD 1080p (240 Hz) |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 20 mm |
| Połączenie typu | Wtyk DisplayPort |
| Połączenie 2, wysokość | 12 mm |
| Połączenie, wysokość | 12 mm |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany |
| Połączenie 2, długość | 47 mm |
| Połączenie, długość | 47 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | ABS |
| Połączenie 2, szerokość | 20 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk DisplayPort |
Kabel
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 3 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 32.4 Gbit/s |
| inne standardy obsługiwane | HDCP 2.2 |
| obsługiwane przestrzenie koloru | True Color (24 Bit), Deep Color (30 Bit) |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
46,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 70