Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel patchowy RJ45 (CAT 6A, 500 MHz) z surowym kablem CAT 8.1 S/FTP,
LSZH niezawierający halogenów, miedź AWG 24
Kable sieciowe / LAN kat. 8.1 (Cat. 8.1) służą do zastosowań 25/40GBASE-T, a ich szerokość pasma transmisji wynosi do 2 GHz (czterokrotnie więcej niż w przypadku kat. 6A).
Zielone/przezroczyste styki wtyczki RJ45 umożliwiają łatwe rozróżnienie optyki w kablach krosowych Goobay kategorii CAT 8.1.
Oznaczenie długości na uformowanej tulei ochronnej z odciążeniem oraz zabezpieczenie dźwigni blokującej, które zapobiega zahaczeniu kabla i oderwaniu dźwigni blokującej od wtyku, spełniają wszystkie wymagania szerokiego zakresu zastosowań.
Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
- przeznaczony do sieci Ethernet w standardzie 25/40G Base-T (gotowość do technologii 40 Gb) i kompatybilny wstecznie, Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
- CAT 8.1 kabel surowy o maksymalnej szerokości pasma: 2000 MHz / 2 GHz
- nowe złącze RJ45 zgodnie ze standardem przemysłowym o pozłacanych powierzchniach stykowych (PIN) 50 µ.
- odpowiedni dla Power over Ethernet (PoE/PoE+)
- podwójnie ekranowany kabel sieciowy/LAN: ekranowanie par żył: PIMF (pary w folii metalowej) + ekranowanie całości: oplot
- zwłaszcza dla konsol do gier z obrazem o wysokiej rozdzielczości (4k/120Hz, 8k/60Hz), takich jak Sony Playstation 5 (PS 5) lub Microsoft Xbox X
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 75 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Materiał | LSZH |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Szary |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Gniazdo przemysł RJ45 (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany 50µ |
| Zabezpieczenie zatrzask | obustronnie |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo przemysł RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | kompletne ekranowanie: oplot (aluminium) |
| Średnica płaszcza kabla | 8.2 mm |
| Typ kabla | Cat 8.1 kable |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | S/FTP (PiMF) |
| Materiał osłony kabla | LSZH |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) PiMF |
| AWG | 24/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 8.1 |
| LSZH | tak |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.2 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 7.5 m |
140,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5 / 35