Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel przejściowy DisplayPort/DVI-D 1.2, niklowany
Wtyk DisplayPort > Gniazdo DVI-I Dual Link (24+5-pinowe)
- do podłączenia urządzeń końcowych DVI-I do złącza DisplayPort komputera
- idealny do podłączenia projektora, telewizora LCD/LED lub monitora TFT
- max. 1080P (1920x1200 60Hz)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| max. uchwała | Full HD 1080p (60 Hz) |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk DisplayPort |
| Połączenie, materiał styków | niklowany |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo DVI-I Dual Link (24+5-pinowe) |
Kabel
| AWG | 30 |
| Długość kabla | 0.15 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 2.25 Gbit/s |
| max. przepustowość | 225 MHz |
116,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 100 / 200