Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel przyłączeniowy do urządzeń nienagrzewających się, obustronnie zgięty; 5 m, Czarny
Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) > Gniazdo urządzenia C13 (złącze IEC)
- uniwersalne zastosowanie
- nadaje się do urządzeń nienagrzewających się, np. komputera, monitora, projektora itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo urządzenia C13 (złącze IEC) |
Wydajność
| Napięcie robocze | 250 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 16 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H05-VV-F3G |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 1 mm² |
| Długość kabla | 5 m |
70,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 15 / 30