Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel przyłączeniowy Euro; 1,8 m, Biały
Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) > Gniazdo urządzenia C7
- uniwersalne zastosowanie
- nadaje się do takich urządzeń, jak np. telewizor, golarka, radio itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE, Compostable EN 13432 |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo urządzenia C7 |
Wydajność
| Napięcie robocze | 250 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 2.5 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H03-VV-H2-F2 |
| Przewód wewnętrzny numer | 2 sztuk |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.75 mm² |
| Długość kabla | 1.8 m |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
28,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 65 / 130