Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel przyłączeniowy SAT (80 dB), szybkozłączka F, podwójne ekranowanie
Wtyk F (szybki) > Wtyk F (szybki) (całkowicie ekranowany)
- podwójne ekranowanie o dużej gęstości umożliwiające przesyłanie sygnału bez zakłóceń
- całkowicie ekranowany, obustronnie zalany wtyk F; ochrona przed kurzem, brudem i obciążeniami mechanicznymi
- niklowane, dokładnie pasujące styki
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Zewnętrzna powłoka materiału | PVC |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk F (szybki) |
| Połączenie, materiał styków | niklowany |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk F (szybki) |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | oplot (aluminium) 112x |
| Średnica płaszcza kabla | 5.3 mm |
| Typ kabla | Kable koncentryczne |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.5 mm |
| Skuteczność ekranowania | 80 dB |
| Długość kabla | 2.5 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 75 Ω |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
21,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 60 / 120