Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel USB 3.1
Szybki kabel do transmisji danych USB 3.1 z wtykami USB-C™
Przesyłaj dane z niespotykaną dotąd prędkością z urządzeń przenośnych takich jak smartfony czy tablety. USB-C™ umożliwia transmisję danych z prędkością do 5 gigabitów na sekundę. Jest 10 razy szybszy niż USB 2.0, dzięki czemu idealnie nadaje się do przesyłania filmów HD czy zdjęć. Dzięki podwójnemu ekranowaniu sygnału, czystym materiałom i precyzyjnemu wykonaniu kabel ten umożliwia bezstratne przesyłanie danych.
- pasuje do wielu urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety
- SuperSpeed – przesył danych z prędkością do 5 Gbit/s – 10 razy szybciej niż przez USB 2.0
- umożliwia superszybką synchronizację i ładowanie z mocą do 4,5 W
- wtyczki USB-C™ można używać obustronnie
- niezakłócony przepływ sygnału dzięki przewodowi z czystej miedzi i podwójnemu ekranowaniu
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 12 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk USB-C™ |
| Połączenie 2, wysokość | 8 mm |
| Połączenie, wysokość | 8 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 30.5 mm |
| Połączenie, długość | 30.5 mm |
| Połączenie 2, szerokość | 12 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk USB-C™ |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 96x |
| Średnica płaszcza kabla | 4.8 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 7 sztuk |
| AWG | 26 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.06 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 1 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 5 Gbit/s |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
93,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 40