Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel zasilający 10 m, Czarny
Gniazdo ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/3) > Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7)
- przedłużacz wykonany z ciężkiego przewodu gumowego z nasadką ochronną, wtykiem i złączem ze stykiem ochronnym
- do stosowania na zewnątrz, stopień ochrony IP44
- olejoodporny
- Niskie naprężenia mechaniczne
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Oznaczenie modelu | Goobay |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. z banderola |
| Typ opakowania | Sleeve |
| Kolor | Czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
Połączenia
| Połączenie typu | Gniazdo ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/3) |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) |
Wydajność
| Napięcie nominalne | 230 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 16 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H07RN-F 3G1.5 |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Przewód wewnętrzny numer | 3 sztuk |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 10 m |
163,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10