Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel zasilający, Dania; 2 m, Czarny
Wtyk duński (typ K, DS 60884-2-D1) > Gniazdo urządzenia C5
- IEC-60320-C5, tzw. wtyk „koniczynka” lub „Myszka Miki”
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk duński (typ K, DS 60884-2-D1) |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo urządzenia C5 |
Wydajność
| Napięcie robocze | 250 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 10 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H05-VV-F3G |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.75 mm² |
| Długość kabla | 2 m |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
42,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 30 / 60