Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Ładowarka samochodowa dwustanowiskowa Dual-USB (2xUSB)
24W max. 4.8A (12/24V) 2xUSB
- Ładowarka w formacie mini ładuje dwa urządzenia jednocześnie na zapalniczce.
- Ładowarka ładuje urządzenia w gniazdku zapalniczki do 4,8A i tym samym obsługuje dwa urządzenia w trybie szybkiego ładowania.
- Dzięki swojej niezwykle kompaktowej budowie, adapter ładujący prawie całkowicie znika w zapalniczce i zamienia ją w gniazdo USB. Można go łatwo wyjąć opuszkami palców.
- TEST KF4
- Kompatybilny ze smartphone'ami takimi jak Apple iPhone, Samsung Galaxy, Nokia, Xiaomi, Google Pixel, LG, Huawei, Blackberry, tabletami takimi jak Apple iPad Pro / Air / Mini, Powerbank i bateriami zewnętrznymi.
- Nadaje się do stosowania w samochodach osobowych i ciężarowych o napięciu wejściowym 12V oraz 24V.
- Zintegrowana elektronika zabezpieczająca zabezpiecza podłączone urządzenia i oferuje wielokrotne zabezpieczenie przed przeciążeniem prądem, przeciążeniem, przegrzaniem.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Długość | 41 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| średnica | 25.5 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 14 g |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście, napięcie | 5 V (DC) |
| Ilość wyjść | 2 sztuk |
| Wejście, typ | Wtyk do gniazda zapalniczki |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 4.8 A |
| Wyjście, typ | 2 gniazd USB 2.0 (typ A) |
42,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 150 / 300