Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Industrial
LR03/AAA (Micro) (4003)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- niezawodne zasilanie w jakości przemysłowej
- trwale precyzyjne energii dla energochłonnych zastosowań
- szczególnie nadaje się do pracy ciągłej i poddano impulsom przy wysokich prądach
- est stosowany w poszczególnych branżach i producentów do oryginalnej jakości wyposażenie urządzeń elektrycznych
- jest np lub latarki LED na baterie zabawki
- Komórki są szczelnie zamknięte, co chroni przed wyciekiem i długim haltba
- Preparat bez kadmu lub rtęci
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | BattG |
| Oznaczenie modelu | 4003 |
| Wysokość | 44.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt./pudełko |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 10.5 mm |
| Waga | 11.2 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR03 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AAA (Micro) |
Do pobrania
MDS / MSDS pdf
37,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 70