Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Longlife Power
LR14/C (Baby) (4914)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- wyjątkowa moc dla optymalnej wydajności urządzeń z dużym zużyciem energii
- do zabawek, akcesoriów komputerowych, latarek kieszonkowych itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4914 |
| Wysokość | 50 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 26.2 mm |
| Waga | 69.5 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR14 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | C (Baby) |
| ANSI / NEDA-Name | 14A |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
30,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100