Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Electronics
LR61/AAAA (Mini) (4061)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | BattG |
| Oznaczenie modelu | 4061 |
| Długość | 41.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 8.3 mm |
| Waga | 18 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR61 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AAAA (Mini) |
18,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1