Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Industrial
LR6/AA (Mignon) (4006)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- niezawodne zasilanie w jakości przemysłowej
- trwale precyzyjne energii dla energochłonnych zastosowań
- szczególnie nadaje się do pracy ciągłej i poddano impulsom przy wysokich prądach
- jest stosowany w poszczególnych branżach i producentów do oryginalnej jakości wyposażenie urzą
- jest np lub latarki LED na baterie zabawki
- Komórki są szczelnie zamknięte, co chroni przed wyciekiem i długim haltba
- Preparat bez kadmu lub rtęci
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | BattG |
| Oznaczenie modelu | 4006 |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 4 szt./folia |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 14.5 mm |
| Waga | 23.3 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR6 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AA (Mignon) |