Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Energy
LR6/AA (Mignon) (4106)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości
- świetnie nadaje się do urządzeń o niskim zapotrzebowaniu na energię takich jak radia czy zegary ścienne
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4106 |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt. w pudełku |
| Typ opakowania | Retail Box |
| średnica | 14.5 mm |
| Waga | 23.3 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR6 |
| Rozmiar budownictwo | AA (Mignon) |
| ANSI / NEDA-Name | 15A |
28,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 40