Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Plus Power
LR6/AA (Mignon) (MN1500)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
Klasyczny produkt Duracell do urządzeń codziennego użytku, taki jak budziki, zegary ścienne, discmany, latarki kieszonkowe, piloty zdalnego sterowania, telefony, odtwarzacze MP3 itd.
Kodowanie kolorami DURACELL ułatwia sprawę:
różne rozmiary baterii oznakowano różnymi kolorami,
dzięki czemu szybko znajdziesz odpowiednią baterię.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | MN1500 |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 4 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 14.5 mm |
| Waga | 23.3 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR6 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AA (Mignon) |
| ANSI / NEDA-Name | 15A |