Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Lunar (EKB417BK18)
Teczka na laptopa do 18,4"
Teczka Lunar to elegancki i wygodny towarzysz, który jest świetny na codzienne noszenie do i z biura lub na krótkie podróże służbowe. Zawiera komorę na laptopa, która może pomieścić laptopa do 18,4”, stylową komorę na akcesoria i kieszeń szybkiego dostępu zarówno z przodu, jak i z tyłu.
- Dedykowana komora na laptopa do 18,4"
- Przestronne, dobrze zorganizowane komory
- Wysokiej jakości skórzany uchwyt i akcenty
- Magnetyczna kieszeń szybkiego dostępu i tylna ukryta komora
- Kieszeń umożliwiająca umieszczenie na walizce
- Dwukierunkowy regulowany pasek na ramię
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 475 mm |
| Wysokość | 360 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 80 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | samonaprawiające się zamki błyskawiczne, Uchwyt do postawienia na walizce |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1330 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 46.8 cm |
| Półki na | Akcesoria komputerowe, Portfel, Słuchawki, Karty kredytowe, Odtwarzacz multimediów, Zasilacz, Laptop, Dokumenty podróżne, Smartfon, Długopisy, Wizytówki, Czasopisma |
| Forma konstrukcyjna | Torba |
| Pojemność | 19 l |
655,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5